Pék munkatársat keresünk

Leírás:

Teletál Ételfutár Dunakeszin található pék üzemébe keresünk munkatársat!

Elvárás a sütőipari szakképesítés, vagy minimum 3 éves releváns tapasztalat!

Amit kérünk

  • állandó éjszakai műszak vállalása, heti 5 napos munkarend / 21 órától – reggel 6 óráig
  • tiszta, rendezett munkakörnyezet fenntartása
  • pontos munkába járás
  • minőségi sütőipari termékek készítése

Amit nyújtunk

  • utazás hozzájárulás
  • bérelőleg lehetőség
  • egy műszakos munkarend
  • VERSENYKÉPES BÉREZÉS!

Az állásról érdeklődni a 20/778-1576 –os telefonszámon lehet H-P és 8-16 között!

A maximális feltölthető fájlméret: 2 MB Engedélyezett formátumok: rtf, odf, pdf, doc, docx, zip