Tálalásvezető helyettes munkatársat keresünk!

Leírás:

Feladatok:

  • 8-10 fős tálalói csoport irányítása
  • a folyamatok megszervezése, felügyelete
  • higiéniára való fokozott figyelem, HACCP előírások betartatása
  • készételek kitálalásának ellenőrzése
  • új munkavállalók betanítása, integrálása

Elvárások:

  • pontosság, precizítás
  • jó kommunikációs készség
  • empátia
  • monotonítás és stressztűrés
  • középfokú végzettség, vezetői tapasztalat
  • állandó éjszakai műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • stabil bérezés
  • biztos munkahely
  • utazási hozzájárulás
  • céges telefonkártya
  • fejlődési lehetőség

Jelentkezéseket várjuk az allas[at]teletal[dot]hu email címen.

A maximális feltölthető fájlméret: 2 MB Engedélyezett formátumok: rtf, odf, pdf, doc, docx, zip