TELEFONOS ÜGYFÉL-SZOLGÁLATI ASSZISZTENS

Leírás:

Főbb feladatok

  • bejövő hívások fogadása
  • e-mail-en és on-line beérkező rendelések kezelése
  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • számítógépes adatrögzítés
  • kapcsolódó adminisztráció ellátása
  • ügyfelek tájékoztatása cégünk szolgáltatásáról
  • területi képviselők munkájának támogatása

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismertek
  • precíz, pontos munkavégzés
  • monotonitástűrés

Előny

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • német nyelvtudás

Amit nyújtunk

  • versenyképes jövedelem
  • stabil, megbízható vállalati háttér
  • hosszú távú munkalehetőség

Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!

A munkavégzés helye:  Dunakeszi

A maximális feltölthető fájlméret: 2 MB Engedélyezett formátumok: rtf, odf, pdf, doc, docx, zip