GÉPKEZELŐ

Leírás:

Főbb feladatok, munkák

  • dobozmatricázó gép felügyelete
  • a gép mindennapi működéséhez szükséges anyagok mozgatása
  • a vonatkozó szabályozások betartása
  • munkabiztonsági és tűzvédelmi előírások betartása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • középfokú végzettség
  • pontos, precíz munkavégzés, tanulékonyság, önállóság, terhelhetőség, monotonitástűrés.
  • nyitottság a tanulásra
  • felhasználói szintű számítógép használat
  • műszaki érzék
  • kellő fizikai és szellemi állóképesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • műszaki végzettség és/vagy affinitás

Amit kínálunk

  • napi 8 óra munkaidő
  • egy műszakos munkarend
  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés: Dunakeszi (Budapesttől 10 km)

Köszönjük!

A maximális feltölthető fájlméret: 2 MB Engedélyezett formátumok: rtf, odf, pdf, doc, docx, zip